Masaż Kobido

Japońska sztuka masażu Kobido udowadnia, że przywrócenie młodzieńczego wyglądu jest możliwe bez konieczności korzystania z inwazyjnych zabiegów. Wszystko za sprawą sprawnych dłoni masażysty i sprawdzonych technik, które od setek lat wykorzystywane są w Kraju Kwitnącej Wiśni. Jako jedna z najtrudniejszych technik masażu na świecie Kobido pozwala przywrócić skórze blask i dawną elastyczność oraz spowalnia proces starzenia się tkanek, dzięki czemu możesz cieszyć się pięknym wyglądem jeszcze dłużej. 

W Slowly znajdziesz jego ulepszoną i dostosowaną do potrzeb Zachodnich Klientek i Klientów formułę. Rozszerzona forma uzupełniona została o masaż tkanek głębokich – dzięki czemu zabieg ten nie tylko oddziaływuje na zewnętrzne struktury twarzy, ale i uwalnia napięcia oraz usprawnia funkcje tkanek okolic twarzy, głowy, szyi i dekoltu. 

Dodatkowo, masaż Kobido w Slowly uzupełniam tapingiem estetycznym – dla przedłużenia i wzmocnienia jego efektów.

Kobido w Slowly

Kobido Essential (60 min)
Podstawowy masaż Kobido. Pobudza krążenie krwi i limfy, odżywia, dodaje skórze blasku.

Wybierz jeśli:

Kobido Essential PLUS (90 min)
Tradycyjny masaż Kobido. Działa kompleksowo – odżywia skórę twarzy, szyi i dekoltu, pobudza tkanki do produkcji kolagenu i elastyny, liftinguje, spłyca drobne zmarszczki.

 

Wybierz jeśli:

Ile masaży Kobido wybrać?

Efekty Kobido widoczne są już po pierwszym zabiegu. Możesz więc potraktować go jako zabieg bankietowy. Jeśli jednak chcesz uzyskać i utrzymać widoczny efekt, zerknij do propozycji poniżej:

To jak? Gotowa/y?