Slowly by sonia

Poznajmy się...

Jeśli kiedykolwiek czułaś/eś, że jesteś w jakimś dziwnym miejscu w życiu, w którym nie czujesz się do końca dobrze, pomimo, że nie jest źle – to właśnie to uczucie towarzyszyło mi zanim podjęłam decyzję o zmianie swojej zawodowej ścieżki. Ale od początku!

28 lat i 2 miesiące

Dokładnie tyle zajęło mi dojście do wniosku, że dotyk, manualna praca z ciałem i dzielenie się wiedzą co to coś, co chcę robić w życiu – rzuciłam więc swój dotychczasowy zawód (byłam marketerką, chociaż okazjonalnie nadal nią bywam), zdobyłam nową wiedzę i umiejętności i stworzyłam Slowly. 

Ponad 15 lat

Spędziłam uprawiając różne formy aktywności fizycznej – zaczynając od sportów walki, przez trening siłowy, aż po prowadzenie własnych zajęć ruchowych dla dorosłych. Zdobywałam medale, biłam własne rekordy a nawet… miałam swoją roczną przygodę ze studiami fizjoterapii!

W 2023 roku

Zaczęłam odkrywać na nowo rzeczy, które dają mi ogromną radość. Stworzyłam miejsce, w którym znajdziesz manualne terapie i masaże twarzy, porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji, ale przede wszystkim przestrzeń, dzięki której zadbasz o swoją urodę… naturalnie i w tempie SLOW. 

Jestem masażystką i trenerką zajęć ruchowych dla dorosłych. Wykładam również gościnnie na studiach podyplomowych „Masaże Ajurwedyjskie – Starożytna Sztuka w Nowoczesnym Gabinecie” w Akademii Górnośląskiej w Katowicach, a od niedawna… tworzę dla Ciebie to miejsce.

Mam nadzieję, że do mnie dołączysz – zapraszam!
Sonia 🙂

Tu mnie znajdziesz:

Kobido | Zoga Face
Manualne terapie twarzy

Slowly by Sonia
Sosnowiec
3-go Maja 21/B1
+48 506 536 064