Regulamin

Zanim umówisz masaż w gabinecie Slowly by Sonia zapoznaj się z poniższym regulaminem. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnego stresu, nieporozumień i ewentualnych niejasności związanych z procesem rezerwowania i anulowania wizyt.

Umawianie wizyt

 1. Wizytę w gabinecie Slowly by Sonia możesz umówić:
  – telefonicznie: pod nr +48 506 536 064
  – poprzez wiadomość na Instagramie: @slowly.bysonia
  – mailowo: slowlybysonia@gmail.com
 2. Aby móc zarezerwować konkretny termin będę potrzebować takie informacje jak:
  – Twoje imię i nazwisko
  – nr telefonu kontaktowego
  – rodzaj zabiegu który wybierasz 
 3. Po dokonaniu rezerwacji pod podany nr telefonu otrzymasz SMS z potwierdzeniem i szczegółami wizyty.
 4. Najpóźniej w dniu umówionej wizyty otrzymasz SMS z prośbą o potwierdzenie swojej obecności w wiadomości zwrotnej.

Przebieg wizyty

 1. Na umówioną wizytę w gabinecie Slowly przyjdź o wyznaczonej porze. 
 2. Każda wizyta poprzedzona jest wywiadem, a w przypadku zaawansowanych terapii – dłuższą konsultacją. W związku z tym do długości trwania usługi dolicz sobie dodatkowy czas.
 3. W przypadku Twojego spóźnienia dłuższego niż 5 minut, zastrzegam sobie prawo do skrócenia zabiegu. Oczywiście, wszystkie opóźnienia wynikające z mojej strony, nie będą wpływały na długość Twojej wizyty. 
 4. Przed wizytą koniecznie zapoznaj się z przeciwwskazaniami dostępnymi TUTAJ. Jeśli mimo posiadanych przeciwwskazań pojawisz się na wizycie – zastrzegam sobie prawo do odmówienia wykonania zabiegu. Każdy przypadek rozpatrywać będę indywidualnie. Jeśli masz wątpliwości, czy możesz skorzystać z manualnych terapii twarzy w moim gabinecie – napisz lub zadzwoń. Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania. 
 5. Jeśli zaobserwujesz u siebie zmiany zdrowotne mogące wpłynąć na bezpieczeństwo wykonania zabiegu – koniecznie poinformuj mnie o tym przed zabiegiem. Wizytę zawsze można przełożyć. Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze. 

Anulowanie pojedynczej wizyty

Każdą wizytę w Slowly możesz anulować lub przenieść. Pamiętaj jednak, że:
– wizyta anulowana w dniu jej odbycia wymaga opłaty 50% kwoty zabiegu (przelewem na konto firmowe),
– wizyta anulowana z większym wyprzedzeniem nie wymaga opłaty,
– jeśli pojawisz się na wizycie w stanie zdrowia będącym silnym przeciwwskazaniem do zabiegu, zastrzegam sobie prawo do odmówienia wykonania zabiegu. Taka wizyta uznana zostanie za odbytą i wymagać będzie opłaty 50% kwoty wybranego zabiegu,
– jeśli nie pojawisz się na umówionej wizycie bez wcześniejszego uprzedzenia – kolejną będziesz mogła/mógł umówić dopiero po dokonaniu przedpłaty w wysokości ceny wybranego zabiegu (przelewem na konto firmowe).

Anulowanie wizyty z serii

Osoby, które decydują się na zakup pakietu w ramach serii (czyli regularnych, np. cotygodniowych spotkań) – opłacają pakiet zabiegów z góry. Wszystkie terminy również rezerwują z góry. Tylko dzięki temu mogę zagwarantować dostępność miejsc. 

Jeśli zdecydujesz się na spotkania cotygodniowe w ramach serii:
– wizytę z danego tygodnia możesz przenieść na inny dzień, jednak nie gwarantuję dostępności dogodnych dla Ciebie terminów,
– jeśli pojawisz się na wizycie w stanie zdrowia będącym silnym przeciwwskazaniem do zabiegu, zastrzegam sobie prawo do odmówienia jego wykonania. Każdy przypadek rozpatrywać będę indywidualnie, jednak jeśli będę musiała Ci odmówić, Twoja wizyta uznana zostanie za odbytą,
– wizyta odwołana w dniu zabiegu uznawana będzie za odbytą,
– wizyta odwołana z większym wyprzedzeniem nie zostanie uznana za odbytą – możesz wykorzystać ją w innym terminie.

Vouchery podarunkowe

 1. Vouchery podarunkowe są imienne. Wystawiane są na konkretny zabieg lub pakiet zabiegów i są ważne przez 6 miesięcy od daty zakupu.
 2. W przypadku zakupu pakietu zabiegów – termin ważności realizacji vouchera dotyczy tylko umówienia pierwszej wizyty.
 3. Vouchery nie podlegają zwrotowi lub wymianie na gotówkę.
 4. Voucher może zrealizować jedynie osoba obdarowana, czyli wpisana na blankiecie.