Wizyta

Co warto wiedzieć zanim odwiedzisz mój gabinet?

Jeśli nie miałaś/eś okazji korzystać z zabiegów w moim gabinecie – niczym się nie przejmuj. Wszystkiego dowiesz się ode mnie na miejscu. Żeby jednak zaspokoić Twoją ciekawość poniżej opisałam standardową procedurę zabiegową której możesz się spodziewać. 

Wywiad
W tej części porozmawiamy o Twoich potrzebach tak, abym mogła dopasować zabieg do Twoich oczekiwań i aktualnego samopoczucia. Wypełnimy również odpowiednią ankietę.


Przygotowanie do masażu

W tym kroku przygotujesz się do zabiegu. Możesz zdjąć jedynie bluzkę, ale jeśli masz ochotę – możesz zdjąć również stanik. Na stole czekać będzie na Ciebie ręcznik i koc, więc na pewno będzie Ci przyjemnie i ciepło.


Masaż

Tu dzieją się cuda i rzeczy magiczne, czyli to, po co przyszłaś/przyszedłeś właśnie do mnie 🙂


Zakończenie i relaks
Ta część również zostaje tajemnicą – to moja autorska metoda relaksacji pozabiegowej, którą poznasz na miejscu!

Facetaping
Jeśli będziesz miał/a ochotę, zastosujemy facetaping estetyczny – dla wzmocnienia efektu wykonanego masażu.


Zalecenia i porady „do domu”

Tutaj podzielę się z Tobą kilkoma wskazówkami, które pozwolą Ci dłużej utrzymać efekt wykonanych zabiegów.

Jak przygotować się do masażu?

Biżuteria

Na czas zabiegu pozbądź się biżuterii - zdejmij łańcuszki, kolczyki i inne elementy piercingu.

Ubranie

Do masażu ubierz stanik o cienkich ramiączkach. Top sportowy będzie utrudniał nam pracę.

Dobry nastrój

Zabierz ze sobą trochę uśmiechu i pogody ducha.
W końcu to chwila zarezerowana tylko dla Ciebie!

FAQ, czyli często zadawne pytania

Efekty Kobido i manualnych terapii twarzy są widoczne i wyczuwalne już po pierwszej wizycie. Samo Kobido nie bez powodu nazywa się zabiegiem bankietowym – czyli takim, który idealnie sprawdza się przed wielkim wyjściem, jeśli chcemy sprawić by w ważnej dla nas chwili wyglądać świeżo i promiennie.

To zależy od tego, z jakiej liczby zabiegów zdecydujesz się skorzystać. Jeśli zdecydujesz się na jednorazową wizytę na pewno doświadczysz głębokiego relaksu, zmniejszenia napięć mięśniowych w okolicy twarzy, szyi i dekoltu czy złagodzenia bólu głowy/bruksizmu. Twoja twarz będzie wyglądać na wypoczętą, promienną i świeżą. 

Jeśli zdecydujesz się na dłużą przygodę i postanowisz wprowadzić Kobido i manualne terapie twarzy do swojego elementu SelfCare – efekty będą utrzymywać się o wiele dłużej. Twoja skóra zagęści się i nabierze blasku, a zmarszczki zostaną widocznie spłycone. Poprawisz również swój owal twarzy, a buzia będzie wyglądać na wypoczętą. Moją ulubioną zaletą regularnego korzystania z masaży twarzy jest fakt, że mój często przebodźcowany układ nerwowy w końcu odpuszcza… Uspokajam się, wyciszam. Nie powracają bóle głowy, nie zgrzytam zębami, a moja twarz nabiera łagodniejszego charakteru 🙂

Dokładne zalecenia opisałam w zakładce O Kobido. Zobacz tutaj: http://slowlybysonia.pl/o-masazach/

Masaż Kobido i manualne terapie twarzy są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Warto jednak mieć na uwadze, że jak każdy zabieg, tak i ten może wywoływać skutki, które mogą być różne w zależności od osoby, która z takiego masażu korzysta. Dlaczego? Ponieważ jak każda manualna praca z tkanką i strukturami w ciele, masaż może wywoływać w nim szereg zmian – np. uwolnienie napięć mięśniowych, wyciszenie układu nerwowego czy pobudzenie zastojów limfatycznych.

Po zabiegu możesz odczuwać więc np. większe zmęczenie, senność, delikatny ból głowy czy zwiększone pragnienie. Bez obaw! Objawy te ustąpią samoistnie po 2-4 dniach, kiedy funkcje Twojego organizmu wrócą do normy. To zupełnie naturalne zjawisko 🙂

Na wizytę w moich gabinecie możesz umówić się telefonicznie (zadzwoń lub napisz SMS). Możesz też odezwać się do mnie na Instagramie. Jeśli nie odbiorę lub nie odpiszę od razu – pracuję. Na pewno jednak odpowiem Ci w pierwszej wolnej chwili 🙂

Od 20 czerwca znajdziesz nie w Sosnowcu, przy ul. Kilińskiego 44 (salon Marielou, ul. Kilińskiego 44/VIII). Po wejściu do salonu udaj się do recepcji i powiedz, że jesteś umówiona na masaż w Slowly. Na wizytę możesz poczekać na spokojnie w poczekalni – rozgość się!  

Za masaż możesz zapłacić gotówką na miejscu (u mnie, na sam koniec) lub przelewem – przed wizytą w gabinecie (conajmniej 2 dni przed nią)

Jeśli chcesz wykonać przelew:
– w tytule wpisz: Masaż oraz swoje imię i nazwisko, np. Masaż, Kasia Nowak lub Masaż Pakiet oraz swoje imię i nazwisko, np. Masaż Pakiet Kasia Nowak – jeśli kupujesz ich więcej.

Oczywiście! Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT za usługę – zgłoś mi taką potrzebę wcześniej. Podaj rodzaj zabiegu który wybierasz oraz dane firmy na które mam ją wystawić. Odbierzesz ją ode mnie osobiście lub wyślę Ci ją na maila po wizycie/zaksięgowaniu płatności.

No jasne! Napisz który zabieg lub pakiet wybierasz i podaj imię i nazwisko obdarowanej. Vouchery i pakiety prezentowe możesz odebrać osobiście w moim Gabinecie w Sosnowcu (dam znać kiedy będą gotowe) lub otrzymać je do wskazanego Paczkomatu InPost.